9-10-2019 5:33 wyświetleń (2498) dodał: admin
Eliminacje MMP U-16.
Załącznik numer 1 do regulaminu Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-16.
Rozgrywki będą rozgrywane systemem Grand-Prix . Obligatoryjne terminy turniejów eliminacyjnych w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-16 to:
- pierwszy termin 23-24.11.2019r
- drugi termin 7-8.12.2019r
- trzeci termin 4-5.01.2020r
Dopuszcza się rozgrywanie turnieju w innych terminach za zgodą wszystkich drużyn w grupie. W ramach eliminacji należy zagrać minimum 2 turnieje eliminacyjne.
Za planowanie turniejów w grupach odpowiedzialni są koordynatorzy którzy odpowiedzialni są za kontakt z drużynami z grupy.
Awans do turnieju finałowego uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup.
Do 14 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego beniaminek Stargard Gdański i obrońca tytułu Mistrza Polski BTS Rekord Bielsko Biała.
Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:
- wpłaty na konto organizatora turnieju eliminacyjnego opłaty wpisowej w wysokości 350 zł.
- rejestracji i UPRAWNIENIA zawodników za pośrednictwem systemu Extranet – za przypisanie drużyny do rozgrywek oraz potwierdzenie zawodników odpowiada właściwy terytorialnie Wojewódzki Związek Piłki Nożnej. Uprawnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.
- stawienie się na zawodach o godzinie wyznaczonej przez gospodarza turnieju eliminacyjnego.
Każdy klub będący gospodarzem turnieju eliminacyjnego zobligowany jest do:
- przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)
- poinformowanie na 14 dni przed turniejem o terminie i miejscu rozgrywania zawodów za pośrednictwem poczty elektronicznej wszystkich uczestników turnieju DRK PZPN: futsalmmp@pzpn.pl oraz KS PZPN: psarosiek@wp.pl , mario670507@wp.pl
- po zakończonym turnieju przesłanie wyników i tabeli końcowej na email futsalmmp@pzpn.pl
Grupy i koordynatorzy:
Grupa 1: Koordynator – Piotr Piszko
1. Jantar Ustka.
2. LSSS Lębork.
3. Dragon Bojano.
4. Constract Lubawa.
5. FC Gwiazda Toruń.
Grupa 2: Koordynator - Sławomir Jędrzejewski.
1. TAF Toruń.
2. Jedynka Aleksandrów Kujawski.
3. Zryw Książki.
4. Zdrowie Garwolin.
5. Legia Warszawa.
Grupa 3: Koordynator – Anna Straszewska
1. GKS Futsal Nowiny.
2. Junior Hurtap Łęczyca.
3. Górnik Polkowice.
4. Orzeł Jelcz Laskowice.
5. WKS Śląsk Wrocław.
Grupa 4: Koordynator Rafał - Gnybek.
1. SPN Szamotuły.
2. Red Dragons Pniewy.
3. Perfecta Złotów.
4. KP Piła.
5. KS Futsal Piła.
Grupa 5: Koordynator - Arkadiusz Grzywaczewski.
1. Gwiazda Ruda Śląska.
2. APN GKS Futsal Tychy.
3. Akademia Futsal Pyskowice.
4. FC Siemianowice.
5. Piast Gliwice.
Grupa 6: Koordynator – Grzegorz Morkis.
1. KS CANPACK Okocimski Brzesko
2. SMS Solne Miasto Wieliczka.
3. Sobek Kraków.
4. BSF Bochnia.
5. Fablok Chrzanów.
6. MKS Trzebinia.
Grupa 7: Koordynator - Łukasz Krawczyk.
1. Heiro Rzeszów.
2. Czarni Oleszyce.
3. Futsal Team Przeworsk.
4. LKS Trzebowisko.
5. Góral Tryńcza.
6. KS Zaczernie.
7. Brzozovia KAMAR Brzozów.
8. Start Brzóza Stadnicka.
copyright: Rekord SI