10-10-2019 11:44 wyświetleń (1412) dodał: admin
Eliminacje MMP U-18.
Załącznik numer 1 do regulaminu Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-18.
Rozgrywki będą podzielone na dwa etapy:
Pierwsza etap . Drużyny są podzielone na 11 grup i z każdej grupy do następnego etapu eliminacji awansują po 3 najlepsze drużyny z każdej z grup. Każda grupa ma obowiązek rozegrania dwóch turniejów eliminacyjnych. Pierwszy etap eliminacji odbędzie się w następujących terminach:
- pierwszy termin 30.11-01.12. 2019r
- drugi termin 14-15.12.2019r
- trzeci termin (rezerwowy) 28-29.12.2019r
W drugim etapie eliminacji drużyny zostaną podzielone na 7 grup a awans do turnieju finałowego uzyskają po 2 najlepsze z każdej z grup. Termin eliminacji:
- 1-2.02.20102r
W pierwszym etapie rozgrywek dopuszcza się rozgrywanie turnieju w innych terminach za zgodą wszystkich drużyn w grupie ale nie później niż 29.12.2019r. Za planowanie turniejów w grupach odpowiedzialni są koordynatorzy grup którzy odpowiedzialni są za kontakt i planowanie turniejów.
Awans do turnieju finałowego uzyskają dwie najlepsze drużyn z każdej grupy.
Do 14 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego AZS UW Drukarz Warszawa i mistrz Polski z poprzedniego sezonu BSF ABJ Bochnia.
Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:
- wpłaty na konto organizatora turnieju eliminacyjnego opłaty wpisowej w wysokości 350 zł.
- rejestracji i UPRAWNIENIA zawodników za pośrednictwem systemu Extranet – za przypisanie drużyny do rozgrywek oraz potwierdzenie zawodników odpowiada właściwy terytorialnie Wojewódzki Związek Piłki Nożnej. Uprawnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.
- stawienie się na zawodach o godzinie wyznaczonej przez gospodarza turnieju eliminacyjnego.
Każdy klub będący gospodarzem turnieju eliminacyjnego zobligowany jest do:
- przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)
- poinformowanie na 14 dni przed turniejem o terminie i miejscu rozgrywania zawodów za pośrednictwem poczty elektronicznej wszystkich uczestników turnieju DRK PZPN: futsalmmp@pzpn.pl oraz KS PZPN: psarosiek@wp.pl , mario670507@wp.pl
- po zakończonym turnieju przesłanie wyników i tabeli końcowej na email futsalmmp@pzpn.pl
Podział na grupy eliminacyjne MMP U-18.
Grupa 1: Koordynator – Wojciech Jabłonowski.
1. AZS UG Gdańsk.
2. Dragon Bojano.
3. LSSS Team Lębork.
4. FC Gwiazda Toruń.
5. Red Devils Chojnice.
Grupa 2: Koordynator – Rafał Gnybek.
1. Red Dragons Pniewy.
2. KS Gniezno.
3. KS Futsal Piła.
4. Futsal Oborniki.
5. SPN Szamotuły.
Grupa 3: Koordynator – Anna Straszewska.
1. TAF Toruń.
2. Junior Hurtap Łęczyca.
3. Gatta Zduńska Wola.
4. Malwee Rzgów.
5. UMKS Zgierz.
Grupa 4: Koordynator – Wacław Rekść.
1. MOKS Białystok.
2. Constract Lubawa.
3. Zdrowie Garwolin.
4. Victoria Sulejówek.
5. Mazur Karczew.
Grupa 5: Koordynator – Piotr Lichota.
1. Elmar Jędrzejów.
2. GKS Futsal Nowiny.
3. Buskowianka Busko-Zdrój.
4. UKS Victoria Solec.
5. UMCS Lublin.
Grupa 6: Koordynator – Szymon Czeczko.
1. Pogoń 04 Szczecin.
2. Futsal Leszno.
3. Górnik Polkowice.
4. Orzeł Jelcz Laskowice.
5. AZS Wrocław.
Grupa 7: Koordynator – Grzegorz Lachowicz.
1. Futsal Team Brzeg.
2. GKS Berland Komprachcie.
3. GSF Gliwice.
4. Piast Gliwice.
5. Sośnica Gliwice.
Grupa 8: Koordynator – Arkadiusz Grzywaczewski.
1.Młodość Rudno.
2. Stal MOSiR Zabrze.
3. Gwiazda Ruda Śląska.
4. FC Siemianowice.
5. Clearex Chorzów.
Grupa 9: Koordynator – Grzegorz Morkis.
1. Rekord Bielsko-Biała.
2. GKS Futsal Tychy.
3. Fablok Chrzanów.
4. MKS Trzebinia.
5. Stradom Częstochowa.
Grupa 10: Koordynator – Łukasz Krawczyk.
1. KS CANPACK Okocimski Brzesko.
2. Tech-Project Jarosław.
3. Heiro Rzeszów.
4. Czarni Oleszyce.
5. Pogoń Sokół Lubaczów.
Grupa 11: Koordynator – Łukasz Krawczyk.
1. Futsal Team Przeworsk.
2. Góral Tryńcza.
3. KS Zaczernie.
4. LKS Trzebownisko.
copyright: Rekord SI