• Aktualnośći

Lista klubów zgłoszonych do eliminacji MMP.

7-09-2021 5:28     wyświetleń (4691)     dodał: admin

Sezon 2021/2022r

Poniżej lista klubów zgłoszonych do eliminacji w poszczególnych kategoriach wiekowych:


MMP U-19 Chłopców: BSF Bochnia (gospodarz) Gwiazda Ruda Śląska ( obrońca tytułu)

Clearex Chorzów,  Red Dragons Pniewy, Legia Warszawa,  Bonito Helios Białystok, SPN Szamotuły,  UKS Victoria Solec nad Wisłą, Tech Project Jarosław, Constract Lubawa, GKS SMS Futsal Tychy,  KS Gniezno, Junior Hurtap Łęczyca, GLKS Wilkowice, GKS Futsal Nowiny, GSF Gliwice, Beniaminek 03 Starogard Gdański, We-Met ,,SMS Słupsk" Kamienica Królewska, Akademia Pyskowice, KS Sośnica Gliwice, KS Stradom Częstochowa, SMS Solne Miasto Wieliczka, LKS Młodość Rudno, MKS Trzebinia, Perfecta Złotów, Zdrowie Garwolin, MKP Boruta Zgierz, Klub Piłkarski Piła, AP Canpack Okocimski Brzesko, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, WKS Śląsk Futsal Wrocław, TAF Toruń, Klub Sportowy Bystra, ZKS Unia Tarnów, AZS UEK Kraków, STF Champion Warszawa, Akademia Pyskowice, AZS UŚ Katowice, KP Września, Piast Gliwice, Rekord Bielsko-Biała SSA, AZS UG Gdańsk, RED Devils Chojnice, GLKS Zawisza Rzgów, Heiro Rzeszów, GKS Wilga Garwolin, KS Futsal Piła, Dreman Futsal Opole Komprachcice, TS Falenica Futsal Team, Futsal Team Przeworsk, Widzew futsal Łódź, LKS Błyskawica Wyciąże, UKS Orlik Mosina, Futsal Gostyń, JKS SMS Jarosław, LZS Dragon Bojano, ZKS Olimpia Elbląg, GI Malepszy Futsal Leszno, FIT Morning Futsal Gredar Brzeg, AZS UMCS Lublin, KS Górnik Polkowice, Futsal Rawicz, UMKS Zgierz, FC Toruń, SSS Futsal Szczecin, Dynamic Toruń,  LSSS Team Lębork, Zryw Książki, JAPN Orzeł Jelcz laskowice,

MMP U-17 Chłopców: Marex Chorzów (gospodarz) Rekord Bielsko-Biała SSA (obrońca tytułu)

Clearex Chorzów,  Red Dragons Pniewy, AZS UW Darkomp Wilanów, UKS Victoria Solec nad Wisłą, Tech Project Jarosław, Constract Lubawa, GKS SMS Futsal Tychy, Junior Hurtap Łęczyca, GLKS Wilkowice, GKS Futsal Nowiny, GSF Gliwice, Beniaminek 03 Starogard Gdański, We-Met ,, SMS Słupsk" Kamienica Królewska, KP Polonia 1912 Leszno, KS Sośnica Gliwice, Bór Regut, Perfecta Złotów, Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec, MKP Boruta Zgierz, Klub Piłkarski Piła, Klub Piłkarski Starogard Gdański, AP Canpack Okocimski Brzesko, AS Stomil Olsztyn,  WKS Śląsk Futsal Wrocław, Futbalo Białystok, TAF Toruń, Klub Sportowy Bystra, Zaborze Zabrze, ZKS Unia Tarnów, Karkonosze Jelenia Góra, STF Champion Warszawa, AZS UŚ Katowice, Piast Gliwice, KS PSV Łódź, OMS ZSOiT Jantar Ustka, OMS ZSOiT Jantar II Ustka, GKS Wilga Garwolin, Gatta Zduńska Wola, Wierzbowianka Wierzbno, GLKS Biała, Dreman Futsal Opole Komprachcice, Akademia Piłkarska Kowale, TS Falenica Futsal Team, FC Silesia BOX Siemianowice Śląskie, Futsal Team Przeworsk, GKS Jastrzębie, JKS SMS Jarosław, LZS Dragon Bojano, ZKS Olimpia Elbląg, LKS Piaskowianka Piaski, Prądniczanka Kraków, Gwiazda Ruda Śląska, LSSS Team Lębork, Teqball Club Podkowa Leśna, Pogoń Imielin, Rekord II Bielsko-Biała SSA, LSSS Team Lębork, MOKS Białystok, Talent Burzenin Zgłoszenia Zamknięte. 

MMP U-15 Chłopców: Constract Lubawa (gospodarz) Rekord Bielsko-Biała SSA (obrońca tytułu)

Clearex Chorzów,  KP Calisia 14 Kalisz, Red Dragons Pniewy,  AZS UW Darkomp Wilanów,  Tech Project Jarosław, GKS SMS Futsal Tychy,  KS Gniezno, Junior Hurtap Łęczyca, GLKS Wilkowice, GKS Futsal Nowiny, GSF Gliwice, Beniaminek 03 Starogard Gdański, BSF Bochnia, We-Met ,,SMS Słupsk" Kamienica Królewska, Akademia Pyskowice, KP Polonia 1912 Leszno, KS Sośnica Gliwice, Bór Regut,  MKS Karkonosze Jelenia Góra, MKS Trzebinia, LKS Słomniczanka Słomniki, AP Progres Warszawa, Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec, MKS Pogoń Sokół Lubaczów, LKS Targowianka Targowisko,  KS Gwiazda Toruń, MKP Boruta Zgierz, Fablok Chrzanów, LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska, Klub Piłkarski Starogard Gdański, AP Canpack Okocimski Brzesko, AS Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn S.A, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, TAF Toruń, ZKS Unia Tarnów, SMP Żuri Olsztyn, STF Champion Warszawa, Akademia Pyskowice,  AZS UŚ Katowice, Piast Gliwice, Unisław Team, Warta Międzychód, KS PSV Łódź, UKS Sobek Kraków, SMS SP 3 Jantar Ustka, SMS SP 3 Jantar II Ustka, GKS Wilga Garwolin, Wierzbowianka Wierzbno, LKS Piaskownia Piaski, Dreman Futsal Ople Komprachcice, Akademia Piłkarska Kowale, TS Falenica Futsal Team, Góral Tryńcza, JKS SMS Jarosław, ZKS Olimpia Elbląg, Gwiazda Ruda Śląska, MOSiR Stal Zabrze, KP Legia Warszawa, TAF II Toruń, GOSRiT Luzino. KS Amator Kiełpino, Kania Gostyń, Tarnovia Tarnowo Podgórne, Zgłoszenia zamknięte.

MMP U-13 Chłopców: GLKS Wilkowice (gospodarz) BTS Rekord Bielsko-Biała (obrońca tytułu) 

WAF Ursynów, Clearex Chorzów,  Red Dragons Pniewy, AZS UW Darkomp Wilanów, Tech Project Jarosław, Constract Lubawa, GKS SMS Futsal Tychy, Junior Hurtap Łęczyca,  GKS Futsal Nowiny, GSF Gliwice, Beniaminek 03 Starogard Gdański, We-Met ,,SMS Słupsk" Kamienica Królewska,  Akademia Pyskowice, KP Polonia 1912 Leszno, KS Sośnica Gliwice, KKS Kalisz, Bór Regut, Zdrowie Garwolin,  UKS Lider Dębogórze, Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec, KS Gwiazda Toruń, MKP Boruta Zgierz, Fablok Chrzanów, Klub Piłkarski Piła, Klub Piłkarski Starogard Gdański, AP Canpack Okocimski Brzesko, AS Stomil Olsztyn, WKS Śląsk Futsal Wrocław, Futbalo Białystok, RKS Garbarnia Kraków, TAF Toruń, ZKS Unia Tarnów, STF Champion Warszawa, Akademia Pyskowice, Piast Gliwice, Unisław Team, AP Kotwica Kołobrzeg, LZS Mazur Karczew, KS PSV Łódź, SMS SP 3 Jantar Ustka, KS Górnik Polkowice, KS Górnik II Polkowice, GKS Wilga Garwolin, Wierzbowianka Wierzbno, LKS Piaskownia Piaski, Akademia Piłkarska Kowale, Mundial Żary, FC Silesia BOX Siemianowice Śląskie, JKS SMS Jarosław, LZS Dragon Bojano, BSF Busko Zdrój, ZKS Olimpia Elbląg, Gwiazda Ruda Śląska, Red Devils Chojnice, Akademia ŁKS Łódź, JPN Orzeł Jelcz Laskowice, UKS SAP Brzeg, GOSRiT Luzino, Talent Burzenin, TMRF Widzew Łódź. Zgłoszenia zamknięte.

MMP U-19 Kobiet: Prądniczanka Kraków (gospodarz) SMS Łódź (obrońca tytułu)

MUKS Praga Warszawa, MTS Knurów, KKS Czarni Sosnowiec, UKS Ząbkovia Ząbki, SWD Wodzisław Śląski, KS Unia Opole, TS ROW Rybnik, Stomilanki Olsztyn, AZS UAM Poznań, 1KS Ślęza Wrocław, LKS Respekt Myślenice, KS Rekord Brzeziny, LKS Rolnik B. Głogówek, Polonia Tychy, KS Pogoń Tczew, LUKS Astoria Junior Szczerców, AS Stomil Olsztyn, UKS 3 WERONICA Staszkówka Jelna, UKS SMS II Łódź, BTS Rekord Bielsko-Biała, URAN Łukowica, Wierzbowianka Wierzbno, Naprzód Sobolów, AZS UP Wanda Kraków, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowicki, Akademia Piłkarska Szaflary, Legia Soccer Schools, UKS Pogorzanka Pogorzyce, KS AZS UW Warszawa, LKS Plon Błotnica Strzelecka, Tęcza Bydgoszcz, Gimnazjum Istebna,  Unifreez Górzno Zgłoszenia zamknięte. 

MMP U-17 Kobiet: TS ROW Rybnik (gospodarz) Wierzbowianka Wierzbno (obrońca tytułu)

LKS Targowianka Targowiako,  MUKS Praga Warszawa, KKS Czarni Sosnowiec, UKS Ząbkovia Ząbki, Beniaminek Profbud Krosno, SWD Wodzisław Śląski, UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki, KS Unia Opole, KS Prądniczanka Kraków, Stomilanki Olsztyn, AZS UAN Poznań, 1KS Ślęza Wrocław, LKS Respekt Myślenice, KS Rekord Brzeziny, LKS Rolnik B.Głogówek, Polonia Tychy, KS Pogoń Tczew, LUKS Astoria Junior Szczerców, AS Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn SA, UKS 3 WERONIKA Staszkówka Jelna, GOL Częstochowa, GKS GieKSa Katowice S.A, UKS SMS Łódź, Football Wizards Myślenice, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, KS Włókniarz Białystok, BTS Rekord Bielsko-Biała,  Football Success Academy Kraków,  MKS Tarnovia Tarnów, Naprzód Sobolów, KKS Kaja Opoczno, KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, KS Podgórze Kraków, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, Perły Lublin, Akademia Piłkarska Szaflary, Legia Soccer Schools, UKS Pogorzanka Pogorzyce, Futsal Gostyń, Marcus Gdynia, KU AZS UW Warszawa, MKS Olimpia Szczecin, LKS Plon Błotnica Strzelecka, Tęcza II Bydgoszcz, Zgłoszenia zamknięte.

MMP U-15 Kobiet: AZS UAM Poznań (gospodarz) Tęcza Bydgoszcz (obrońca tytułu)

LKS Targowianka Targowiako,  MUKS Praga Warszawa, KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki, Ladies Football Academy Szczecin, KKS Czarni Sosnowiec, UKS Ząbkovia Ząbki, Beniaminek Profbud Krosno, SWD Wodzisław Śląski, GTW Piastunki Gliwice, UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki, DAP Dębica, KS Unia Opole, KS Prądniczanka Kraków, TS ROW Rybnik, Stomilanki Olsztyn, 1KS Ślęza Wrocław, LKS Respekt Myślenice, KS Rekord Brzeziny, LKS Rolnik B. Głogówek, Polonia Tychy, KS Pogoń Tczew,  LUKS Astoria Junior Szczerców, AS Stomil Olsztyn, UKS 3 WERONICA Staszkówka Jelna, GKS GieKSa Katowice S.A, KKS Wisła Skoczów, AP Canpack Okocimski Brzesko, Football Success Academy Kraków, MKS Tarnovia Tarnów, KS AP Diamonds Academy, KKS Kalisz, UKS Mundialito, UKS SP 11 Ursus Warszawa, Wierzbowianka Wierzbno, Akademia Piłkarska Przeciszów, KA 4 resPect Krobia,  AKF Wisła Brzeźnica, AKF Wisła II Brzeźnica, AZS UP Wanda Kraków, EKOSPORT Białystok, UKS Loczki Wyszków, Perły Lublin, Akademia Piłkarska Szaflary, AZS UJ Kraków, Legia Soccer Schools, Tęcza II Bydgoszcz, Tęcza III Bydgoszcz, Tęcza IV Bydgoszcz, MOSiR Łomża, Skra Częstochowa, UKS Pogorzanka Pogorzyce, AP Lotos Gdańsk, Marcus Gdynia, MKS Olimpia Szczecin, UKS SAP Brzeg, KSP Kielce, Tygryski Świętochłowice, Gimnazjum Istebna, 

copyright: Rekord SI