• Aktualnośći

Eliminacje MMP U-16 kobiet.

20-10-2020 8:45     wyświetleń (675)     dodał: admin

Załącznik nr 1/U-16 do regulaminu MMP.

Komisja Futsal i Piłki Plażowej informuję że przyjmuje aplikacje na organizację poniższych turniejów eliminacyjnych do dnia 2 listopada na adres email futsalmmp@pzpn.pl

Załącznik numer 1/U-16 do regulaminu Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Turnieje eliminacyjne w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-16 kobiet odbędą się 19-20 grudnia 2020 r. Z dziesięciu grup eliminacyjnych awans uzyska jedna najlepsza drużyna z każdej z grup i cztery najlepsze z drugich miejsc przy założeniu że:

- punkty będą liczone od równej ilości rozegranych meczy to jest 4mecze (w grupach gdzie będzie 5 zespołów odrzuca się wynik z ostatnią drużyną w tabeli)

- w przypadku kiedy w grupie zagrają tylko 3 drużyny (wycofanie lub nie przystąpienie do turnieju) to z takiej grupy drużyna z 2 miejsca nie będzie liczona do możliwego awansu.

- tabela drużyn z drugich miejsc będzie liczona na następujących zasadach:

a) większa liczba zdobytych punktów;

b) lepszy bilans (większa różnica) bramek zdobytych i straconych;

c) większa liczba bramek zdobytych

Do 14 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego Wierzbowianaka Wierzbno i mistrz Polski z poprzedniego sezonu UKS Staszkówka Jelna.

Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:

- wpłaty na konto organizatora turnieju eliminacyjnego opłaty wpisowej w wysokości 350 zł.

- rejestracji i UPRAWNIENIA zawodników za pośrednictwem systemu Extranet za przypisanie drużyny do rozgrywek oraz potwierdzenie zawodników odpowiada właściwy terytorialnie Wojewódzki Związek Piłki Nożnej. Uprawnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- stawienie się na zawodach o godzinie wyznaczonej przez gospodarza turnieju eliminacyjnego.

Każdy klub będący gospodarzem turnieju eliminacyjnego zobligowany jest do:

- przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)

- poinformowanie na 14 dni przed turniejem o terminie i miejscu rozgrywania zawodów za pośrednictwem poczty elektronicznej wszystkich uczestników turnieju DRK PZPN: futsalmmp@pzpn.pl oraz KS PZPN: psarosiek@wp.pl , mario670507@wp.pl

- po zakończonym turnieju przesłanie wyników i tabeli końcowej na email futsalmmp@pzpn.pl

Grupy i gospodarze:

Grupa 1:

1. AZS UAM Poznań.

2. Tęcza Bydgoszcz.

3. Perfecta Złotów.

4. AP Marcus Gdynia.

5. Pogoń Tczew.

Grupa 2:

1. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski.

2. Viking Aleksandrów Kujawski.

3. Stomilanki Olsztyn.

4. AS Stomil Olsztyn.

5. Stomil Olsztyn S.A

Grupa 3:

1. Włókniarz Białystok.

2. SMS II Łódź.

3. Ząbkovia Ząbki.

4. URSUS Warszawa.

5. Praga Warszawa.

Grupa 4:

1. AZS UW Warszawa.

2. Mazovia Grodzisk Mazowiecki.

3. SMS Łódź.

4. LUKS Astoria Junior Szczerców.

5. Rekord Brzeziny.

Grupa 5:

1. Ziemia Lubińska Lubin.

2. Ślęza Wrocław.

3. Bielawianka Bielawa.

4. Unia Opole.

5. Rolnik Głogówek.

Grupa 6:

1. GOL Częstochowa.

2. Piastunki Gliwice.

3. GKS Katowice.

4. Polonia Tychy.

5. TS ROW Rybnik.

Grupa 7:

1. Gimnazjum Istebna.

2. BTS Rekord Bielsko- Biała.

3. Wisła Skoczów.

4. SWD Wodzisław Śląski.

Grupa 8:

1. DAB Dębica.

2. Puszcza Niepołomice.

3. Canpack Okocimski Brzesko.

4. Naprzód Sobolów.

Beniaminek Krosno Girls 

Grupa 9:

1. Pogorzanka Pogorzyce.

2. Prądniczanka Kraków.

3. Football Wizards Myślenice

4. Respekt Myślenice.

Grupa 10:

1. Wanda Kraków.

2. KSP Kielce.

3. FSA Kraków.

4. AZS UP Kraków.

copyright: Rekord SI