Grupa 1
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 13:00 | Ślęza Wrocław | 3-3 | SMS Łódź |
pt 13:50 | Staszkówka Jelna | 6-3 | SM TEAM Football W. |
sb 8:30 | Ślęza Wrocław | 2-3 | SM TEAM Football W. |
sb 9:20 | Staszkówka Jelna | 3-3 | SMS Łódź |
sb 15:10 | SMS Łódź | 1-0 | SM TEAM Football W. |
sb 16:00 | Staszkówka Jelna | 1-1 | Ślęza Wrocław |
Grupa 1
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | Staszkówka Jelna | 3 | 5 | 10-7 |
2. | SMS Łódź | 3 | 5 | 7-6 |
3. | SM TEAM Football Wizards | 3 | 3 | 6-9 |
4. | Ślęza Wrocław | 3 | 2 | 6-7 |
Grupa 2
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 14:40 | Ząbkovia Ząbki | 3-2 | FSA Kraków |
pt 15:30 | Rolnik Głogówek | 4-2 | Beniaminek Krosno Girls |
sb 10:10 | Ząbkovia Ząbki | 12-1 | Beniaminek Krosno Girls |
sb 11:00 | Rolnik Głogówek | 1-3 | FSA Kraków |
sb 16:50 | FSA Kraków | 1-4 | Beniaminek Krosno Girls |
sb 17:40 | Rolnik Głogówek | 0-4 | Ząbkovia Ząbki |
Grupa 2
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | Ząbkovia Ząbki | 3 | 9 | 19-3 |
2. | Beniaminek Krosno Girls | 3 | 3 | 7-17 |
3. | Rolnik Głogówek | 3 | 3 | 5-9 |
4. | FSA Kraków | 3 | 3 | 6-8 |
Grupa 3
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 16:20 | SWD Wodzisław Śl. | 1-3 | AS Stomil Olsztyn |
pt 17:10 | Wierzbowianka | 7-0 | AP Marcus Gdynia |
sb 11:50 | SWD Wodzisław Śl. | 4-4 | AP Marcus Gdynia |
sb 12:40 | Wierzbowianka | 0-0 | AS Stomil Olsztyn |
sb 18:30 | AS Stomil Olsztyn | 2-3 | AP Marcus Gdynia |
sb 19:20 | Wierzbowianka | 2-0 | SWD Wodzisław Śl. |
Grupa 3
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | Wierzbowianka Wierzbno | 3 | 7 | 9-0 |
2. | AP Marcus Gdynia | 3 | 4 | 7-13 |
3. | AS Stomil Olsztyn | 3 | 4 | 5-4 |
4. | SWD Wodzisław Śląski | 3 | 1 | 5-9 |
Grupa 4
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 18:00 | Pogoń Tczew | 3-1 | AZS UAM Poznań |
pt 18:50 | AZS UW Warszawa | 0-2 | GKS Katowice |
sb 13:30 | Pogoń Tczew | 1-5 | GKS Katowice |
sb 14:20 | AZS UW Warszawa | 0-3 | AZS UAM Poznań |
sb 20:10 | AZS UAM Poznań | 2-5 | GKS Katowice |
sb 21:00 | AZS UW Warszawa | 1-6 | Pogoń Tczew |
Grupa 4
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | GKS Katowice | 3 | 9 | 12-3 |
2. | Pogoń Tczew | 3 | 6 | 10-7 |
3. | AZS UAM Poznań | 3 | 3 | 6-8 |
4. | AZS UW Warszawa | 3 | 0 | 1-11 |