• Aktualnośći

Rekord Bielsko-Biała Mistrzem Polski U-19 chłopców.

28-02-2022 8:56     wyświetleń (837)     dodał: admin

Finały MMP U-19 chłopców.

W zakończonym turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-19 chłopców w hali Bochyńskiego MOSiR-u zwyciężyła drużyna Rekordu Bielsko-Biała. W wielkim finale pokonała Junior Hurtap Łęczyca którego gra do meczu finałowego był największą niespodzianką. Mecz o tytuł mistrza Polski Rekordziści zdominowali pokonując drużynę z grodu Boruty 5-0. W meczu o trzecie miejsce obrońca tytułu z poprzedniego roku Rudzka Gwiazda pokonała po karnych najmłodsza drużynę turnieju Constract Lubawa. Po turnieju wręczono medale i puchary a także statuetki dla najlepszych drużyn. Po raz pierwszy, co pozostanie już stałą praktyką w kategorii U-19 chłopców i kobiet wręczono ,,CZEKI" czyli nagrody finansowe dla najlepszych czterech drużyn.

Najlepszy strzelec: Kacper Kasprzak (Rekord Bielsko-Biała)

Najlepszy bramkarz: Paweł Mura (Rekord Bielsko-Biała)

Najlepszy zawodnik: Igor Pajęcki (Junior Hurtap Łęczyca)

copyright: Rekord SI