• Aktualnośći

JKS Jarosław Mistrzem Polski U-19.

27-02-2023 21:38     wyświetleń (695)     dodał: admin

Finały MMP U-19.

Zawodnicy JKS Jarosław wygrali turniej finałowy w kategorii U-19 i tym samym zdobyły tytuł Mistrza Polski w tej kategorii. Turniej został rozegrany w Hali Globus w Lublinie i stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. W rozgrywkach rozegrano 32 mecze w których to młodzi adepci futsalu mogli zaprezentować swoje umiejętności. W finale Jarosławianie pokonali dopiero po rzutach karnych Futsal Leszno. W meczu o trzecie miejsce Red Dragons Pniewy spotkali się z Rekordem Bielsko-Biała którego pokonali 3-0. Po turnieju nastąpiła ceremonia wręczenia nagród jak i wybór najlepszych zawodników:

Najlepszy strzelec: Albert Betowski (Futsal Leszno) 6 bramek

Najlepsza bramkarz: Mateusz Tarnowski (JKS Jarosław)

Najlepsza zawodnik: Albert Betowski (Futsal Leszno)

Wszystkie protokoły meczowe w panelu U-19 : Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu (futsalmmp.pl)

copyright: Rekord SI