• Aktualnośći

Podział na grupy eliminacyjne U-15 chlopców

11-10-2022 8:46     wyświetleń (1098)     dodał: admin

Eliminacje U15 Chłopców

Eliminacje MMP U-15 chłopców.

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej PZPN przyjmuje zgłoszenia chętnych do organizacji turniejów eliminacyjnych. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email futsalmmp@pzpn.pl do dnia 14.10.2022r

Załącznik numer 1/U-15 do regulaminu Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Turnieje I fazy eliminacji w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-15 Chłopców odbędą się 19/20 listopada 2022 r. Z trzynastu grup eliminacyjnych awans do II fazy uzyska:

- z grup 3 zespołowych 2 najlepsze drużyny.

- z grup 4 zespołowych 3 najlepsze drużyny

- z grup 5 zespołowych 4 najlepsze drużyny

Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:

- wpłaty na konto organizatora turnieju eliminacyjnego opłaty wpisowej w wysokości 500 zł.

- rejestracji i UPRAWNIENIA zawodników za pośrednictwem systemu Extranet – za przypisanie drużyny do rozgrywek oraz potwierdzenie zawodników odpowiadają właściwy terytorialnie Wojewódzki Związek Piłki Nożnej. Uprawnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- stawienie się na zawodach o godzinie wyznaczonej przez gospodarza turnieju eliminacyjnego.

Każdy klub będący gospodarzem turnieju eliminacyjnego zobligowany jest do:

- przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)

- poinformowanie na 14 dni przed turniejem o terminie i miejscu rozgrywania zawodów za pośrednictwem poczty elektronicznej wszystkich uczestników turnieju DRK PZPN: futsalmmp@pzpn.pl oraz KS PZPN: sebastian.stawicki@pzpn.pl, mario670507@wp.pl

- po zakończonym turnieju przesłanie wyników i tabeli końcowej na email futsalmmp@pzpn.pl,

Gr1.

1. LZS Dragon Bojano

2. Constract Lubawa

3. Olimpia Elbląg

4. KS Jantar Ostrołęka

5. AP II Kowale

Gr2.

1. AZS UG Gdańsk

2. AP Kowale

3. Beniaminek 03 Starogard Gdański

4. Red Devils Futsal Club Chojnice

         5. Chojniczanka Chojnice 

Gr.3

1. Unisław Team ONDE

2. TAF Toruń

3. KP Piła

4. KS INVESTA PZZ Futsal Powiat Pilski

5. KS Gniezno

Gr.4

1. Red Dragons Pniewy

2. Mundal Żary

3. GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne

4. UKS APR Kalisz

5. Akademia Sportu Amber Kalisz

Gr.5

1. AZS UW KS Wilanów

2. KS Wilanów

3. GKS Dobre

Gr.6

1. Drukarz Warszawa

2. Legia Warszawa

3. Mazur Karczew

Gr.7

1. FC Mundialito Grójec

2. Junior Hurtap Łęczyca

3. Łódzka Akademia Futbolu

4. Korona Kielce S.A

Gr.8

1. KS PSV Łódź

2. Pogoń Zduńska Wola

3. Akademia ŁKS Łódź

4. Jutrzenka Bychlew

Gr.9

1. Dreman Futsal Opole Komprachcice

2. Górnik Polkowice

3. GKS Piast Gliwice – Futsal

4. Polonia Leszno

Gr.10

1. GKS SMS Futsal Tychy

2. Clearex Chorzów

3. APN Knurów

4. GLKS Wilkowice

5. Sośnica Gliwice

Gr.11

1. Gwiazda Ruda Śląska

2. Rekord II Bielsko Biała SSA

3. AZS UŚ Katowice

4. GSF Gliwice

Gr.12

1. APPN Stal Mielec

2. SMS Rzeszów

3. Tech-Project Jarosław

4. Eurobus Futsal Przemyśl

Gr.13

1. AZS UEK Kraków

2. Sobek Kraków

3. GKS Futsal Nowiny

4. CANPACK Okocimski Brzesko

copyright: Rekord SI