• Aktualnośći

Podział na grupy eliminacyjne U-17 chlopców

12-10-2022 8:59     wyświetleń (1177)     dodał: admin

Eliminacje U17 chłopców

Eliminacje MMP U-17 chłopców.

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej PZPN przyjmuje zgłoszenia chętnych do organizacji turniejów eliminacyjnych. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email futsalmmp@pzpn.pl do dnia 20.10.2022r

Załącznik numer 1/U-17 do regulaminu Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Turnieje I fazy eliminacji w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-17 Chłopców odbędą się 19/20 listopada 2022 r. Z czternastu grup eliminacyjnych awans do II fazy uzyska:

- z grup w zespołowych 2 najlepsze drużyny

- z grup 4 zespołowych 3 najlepsze drużyny

- z grup 5 zespołowych 4 najlepsze drużyny

Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:

- wpłaty na konto organizatora turnieju eliminacyjnego opłaty wpisowej w wysokości 500 zł.

- rejestracji i UPRAWNIENIA zawodników za pośrednictwem systemu Extranet – za przypisanie drużyny do rozgrywek oraz potwierdzenie zawodników odpowiadają właściwy terytorialnie Wojewódzki Związek Piłki Nożnej. Uprawnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- stawienie się na zawodach o godzinie wyznaczonej przez gospodarza turnieju eliminacyjnego.

Każdy klub będący gospodarzem turnieju eliminacyjnego zobligowany jest do:

- przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)

- poinformowanie na 14 dni przed turniejem o terminie i miejscu rozgrywania zawodów za pośrednictwem poczty elektronicznej wszystkich uczestników turnieju DRK PZPN: futsalmmp@pzpn.pl oraz KS PZPN: sebastian.stawicki@pzpn.pl, mario670507@wp.pl

- po zakończonym turnieju przesłanie wyników i tabeli końcowej na email futsalmmp@pzpn.pl,

          Gr.1

1. AP Kowale

2. GOSRiT Wikęd Luzino

3. We-Met Futsal Club Kamienica Królewska

4. Beniaminek 03 Starogard Gdański

Gr.2

1. AP II Kowale

2. LSSS Team Lębork

3. Constract Lubawa

4. Olimpia Elbląg

5. LZS Dragon Bojano

Gr.3

1. SPN Szamotuły

2. TAF Toruń

3. FC Toruń

4. Orlik Mosina

5. Perfecta Złotów

Gr.4

1. KP Polonia 1912 Leszno

2. Gaster-Sól Futsal Leszno

3. Red Dragons Pniewy

4. KS Canarinhos Skórzewo

5. Pogoń Skwierzyna

Gr.5

1. KS Canarinhos II Skórzewo

2. Górnik Polkowice

3. Dreman Futsal Opole Komprachcice

4. Lechia AZS Uniwersytet Zielona Góra

Gr.6

1. Futbalo Białystok

2. Bonito Helios Białystok

3. MOKS Słoneczny Stok Białystok

4. AP Eskadra Warszawa

5. Talent Warszawa

Gr.7

1. AZS UW KS Wilanów

2. WAF Ursynów

3. TS Falenica Futsal Club Warszawa

4. Bór Regut

         Gr.8

1. Junior Hurtap Łęczyca

2. Pogoń Zduńska Wola

3. GKS Futsal Nowiny

4. Victoria Solec nad Wisłą

Gr.9

1. MKS Zaborze Zabrze

2. Clearex Chorzów

3. Gwiazda Ruda Śląska

4. Sośnica Gliwice

Gr.10

1. Zaborze II Zabrze

2. AZS UŚ Katowice

3. Rekord II Bielsko Biała SSA

4. GLKS Wilkowice

Gr.11

1. GSF Gliwice

2. KS Pogoń Imielin

3. AZS UEK Kraków

4. Piast Gliwice Futsal

Gr.12

1. Tech-Project Jarosław

2. MKS Pogoń Sokół Lubaczow

3. JKS SMS Jarosław

4. Eurobus Futsal Przemyśl

Gr.13

1. Heiro Rzeszów

2. APPN Stal Mielec

3. Wanda Krakow

4. CANPACK Okocimski Brzesko

Gr.14

1. LKS Słomniczanka Słomniki

2. MKS Trzebinia

3. MKS Fablok Chrzanów

4. Wierzbowianka Wierzbno

copyright: Rekord SI