• Aktualnośći

Rekord Bielsko-Biała Mistrzem Polski U-17 kobiet.

15-01-2023 22:24     wyświetleń (484)     dodał: admin

Finały MMP U-17 kobiet. Głogówek.

Młode zawodniczki Rekordu Bielsko-Biała wygrały turniej finałowy w kategorii U-17 kobiet i tym samym zdobyły tytuł Mistrza Polski w tej kategorii. Turniej już po raz czwarty został rozegrany w hali szkoły podstawowej w Głogówku i stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. W rozgrywkach rozegrano 32 mecze w których to młode adeptki futsalu mogły zaprezentować swe umiejętności. W finale Rekordzistki pokonały Diamenty Warszawa 3-2. W meczu o trzecie miejsce gdzie spotkały się dwie drużyny z małopolski Staszkówka Jelna pokonała AZS UJ Kraków 6-1 . Po turnieju nastąpiła ceremonia wręczenia nagród jak i wybór najlepszych zawodniczek:

Najlepszy strzelczyni: Weronika Araśniewicz:  (Diamenty Warszawa) 8 bramek

Najlepsza bramkarz: Kinga Hebda (Staszkowka Jelna)

Najlepsza zawodnik: Julia Gutowska (Rekord Bielsko-Biała)

Komplet protokołów można znaleźć w panelu U-17 kobiet - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu (futsalmmp.pl)

copyright: Rekord SI