24-01-2023 23:08 wyświetleń (1014) dodał: admin
III Faza eliminacji MMP U-15 kobiet.
Poniżej załącznik nr 3/U-15 kobiet. Kluby zainteresowane organizacją turniejów w tej fazie prosimy o przesyłanie informacji do 25 stycznia 2023r godzina 14:00 na adres email futsalmmp@pzpn.pl
Załącznik numer 3/U-15 Kobiet do regulaminu Młodzieżowych Mistrzostw Polski.
Turnieje III fazy eliminacji w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-15 Kobiet odbędą się:
- 11-12.02.2023r
Z siedmiu grup eliminacyjnych awans do turnieju finałowego uzyskają po 2 najlepsze drużyny z grup.
Do 14 drużyn wyłonionych w drodze eliminacji dołączy gospodarz turnieju finałowego AZS UAM Poznań i obrońca tytułu z poprzedniego sezonu Czarni Sosnowiec.
Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:
- wpłaty na konto organizatora turnieju eliminacyjnego opłaty wpisowej w wysokości 500 zł.
- rejestracji i UPRAWNIENIA zawodników za pośrednictwem systemu Extranet – za przypisanie drużyny do rozgrywek oraz potwierdzenie zawodników odpowiadają właściwy terytorialnie Wojewódzki Związek Piłki Nożnej. Uprawnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.
- stawienie się na zawodach o godzinie wyznaczonej przez gospodarza turnieju eliminacyjnego.
Każdy klub będący gospodarzem turnieju eliminacyjnego zobligowany jest do:
- przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)
- poinformowanie na 14 dni przed turniejem o terminie i miejscu rozgrywania zawodów za pośrednictwem poczty elektronicznej wszystkich uczestników turnieju DRK PZPN: futsalmmp@pzpn.pl oraz KS PZPN: sebastian.stawicki@pzpn.pl , mario670507@wp.pl
Podział na Grupy:
Grupa 1:
1. Pogoń Szczecin.
2. Tęcza Bydgoszcz.
3. Sparta Miejska Górka.
Grupa 2:
1. Orlen Gdańsk.
2. Stomilanki Olsztyn.
3. MOSiR Łomża.
4. Ekosport Białystok.
Grupa 3:
1. Diamonds Academy.
2. Praga Warszawa.
3. Mundialito Grójec.
4. Mazovia Grodzisk Mazowiecki.
Grupa 4:
1. Unia Opole.
2. SMS Łódź.
3. LUKS Astoria Szczerców.
4. Ślęza Wrocław.
Grupa 5:
1. GKS GieKSa Katowice.
2. UKKS Katowice.
3. Polonia Tychy.
4. Skra Częstochowa.
Grupa 6:
1. Wierzbowianka Wierzbno.
2. Wierzbowianka II Wierzbno.
3. FSA Kraków.
4. AZS UJ Kraków.
Grupa 7:
1. Targowianka Targowisko.
2. Okocimski CANPACK Brzesko.
3. Beniaminek II Krosno.
4. Gmina Tarnów.
copyright: Rekord SI