Grupa 1
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 13:00 | ROW Rybnik | 1-2 | AS Stomil Olsztyn |
pt 13:50 | UKS Staszkówka Jelna | 2-1 | Czarni Sosnowiec |
sb 8:30 | ROW Rybnik | 0-3 | Czarni Sosnowiec |
sb 9:20 | UKS Staszkówka Jelna | 3-2 | AS Stomil Olsztyn |
sb 15:10 | AS Stomil Olsztyn | 1-2 | Czarni Sosnowiec |
sb 16:00 | UKS Staszkówka Jelna | 2-1 | ROW Rybnik |
Grupa 1
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | UKS Staszkówka Jelna | 3 | 9 | 7-4 |
2. | Czarni Sosnowiec | 3 | 6 | 6-3 |
3. | AS Stomil Olsztyn | 3 | 3 | 5-6 |
4. | ROW Rybnik | 3 | 0 | 2-7 |
Grupa 2
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 14:40 | Wierzbowianka W. | 5-1 | Mazowia Grodzisk M. |
pt 15:30 | Rekord Bielsko-Biała | 5-3 | Tęcza Bydgoszcz |
sb 10:10 | Wierzbowianka W. | 4-3 | Tęcza Bydgoszcz |
sb 11:00 | Rekord Bielsko-Biała | 4-0 | Mazowia Grodzisk M. |
sb 16:50 | Mazowia Grodzisk M. | 0-5 | Tęcza Bydgoszcz |
sb 17:40 | Rekord Bielsko-Biała | 3-0 | Wierzbowianka W. |
Grupa 2
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | BTS Rekord Bielsko-Biała | 3 | 9 | 12-3 |
2. | Wierzbowianka Wierzbno | 3 | 6 | 9-7 |
3. | UKS Tęcza Sportis SISU Bydgoszcz | 3 | 3 | 11-9 |
4. | Mazowia Grodzisk Mazowiecki | 3 | 0 | 1-14 |
Grupa 3
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 16:40 | Ząbkovia Ząbki | 5-5 | UKS SMS Łódź |
pt 17:30 | Rolnik Głogówek | 4-5 | Beniaminek Krosno |
sb 11:50 | Ząbkovia Ząbki | 1-2 | Beniaminek Krosno |
sb 12:40 | Rolnik Głogówek | 2-6 | UKS SMS Łódź |
sb 18:30 | UKS SMS Łódź | 4-2 | Beniaminek Krosno |
sb 19:20 | Rolnik Głogówek | 1-6 | Ząbkovia Ząbki |
Grupa 3
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | UKS SMS Łódź | 3 | 7 | 15-9 |
2. | Beniaminek Krosno | 3 | 6 | 9-9 |
3. | Ząbkovia Ząbki | 3 | 4 | 12-8 |
4. | Rolnik Głogówek | 3 | 0 | 7-17 |
Grupa 4
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 18:20 | AZS UJ Kraków | 2-0 | KS Unia Opole |
pt 19:10 | SWD Wodzisław Śląski | 2-4 | Diamenty Warszawa |
sb 13:30 | AZS UJ Kraków | 3-2 | Diamenty Warszawa |
sb 14:20 | SWD Wodzisław Śląski | 3-2 | KS Unia Opole |
sb 20:10 | KS Unia Opole | 0-6 | Diamenty Warszawa |
sb 21:00 | SWD Wodzisław Śląski | 1-2 | AZS UJ Kraków |
Grupa 4
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | AZS UJ Kraków | 3 | 9 | 7-3 |
2. | KKP Diamenty Warszawa | 3 | 6 | 12-5 |
3. | SWD Wodzisław Śląski | 3 | 3 | 6-8 |
4. | KS Unia Opole | 3 | 0 | 2-11 |