• Aktualnośći

Rekord Bielsko-Biała SSA Mistrzem Polski U-19.

26-02-2024 7:53     wyświetleń (578)     dodał: admin

Finały MMP U-19.

W zakończonym turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-19, które zostały rozegrane na obiektach Mieleckiego MOSiR-u zawodnicy Rekordu Bielsko- Biała zostali nowymi Mistrzami Polski w kategorii U-19. Turniej który pod każdym względem stał na najwyższym poziomie organizacyjnym jaki sportowy przejdzie do historii Młodzieżowych Mistrzostw Polski. W finale Rekordziści po zaciętym meczu pokonali zawodników Constractu Lubawa 3-1.  W meczu o trzecie miejsce zawodnicy Red Dragons Pniewy dopiero po rzutach karnych pokonali Legię Futsal Warszawa.  Po turnieju wręczono medale i puchary dla najlepszych zespołów oraz nagrody indywidualne.

Najlepszy strzelec:  Kacper Pawlus (Rekord Bielsko-Biała SSA)  6 bramek.

Najlepsza Bramkarz;  Jakub Florek (Rekord Bielsko-Biała SSA)

MVP Turnieju: Oliwier Siuda (Red Dragons Pniewy)

Należy podkreślić że turniej finałowy stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, jak i organizacyjnym.