• Aktualnośći
27-01-2013 22:55
Hurtap Łęczyca blisko finałów MMP U-18W cieniu turnieju finałowego MMP U-14, w Poznaniu odbyła się druga runda Wielkopolskiej Regionalnej Ligi Juniorów U-18.
więcej
27-01-2013 15:44
MMP U-14 zakończoneIII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-14 zakończone.
więcej
27-01-2013 15:25
MMP U-14: wyróżnienia indywidualneTrenerzy zespołów uczestniczących w III Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-14 wybrali najlepszych zawodników noworudzkich finałów.
więcej
27-01-2013 15:23
GKS LZS Wikielec mistrzem Polski, Gwiazda Ruda Śląska drugaMłodzieżowym Mistrzem Polski w kategorii U-14 została drużyna GKS LZS Wikielec.
więcej
27-01-2013 15:02
Rekord Bielsko - Biała z brązowymi medalamiRekord Bielsko - Biała zakończył noworudzkie mistrzostwa Polski U-14 na najniższym stopniu podium.
więcej
27-01-2013 14:47
W meczu o piąte miejsce lepsi GóraleGóral Tryńcza w meczu o piąte miejsce Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-14 pokonał 4-1 zespół UKS-u Westovii Tarnów.
więcej
27-01-2013 14:32
Hurtap Łęczyca kończy MMP na 7. miejscuHurtap Łęczyca zakończył mistrzostwa Polski czternastolatków na siódmej pozycji. O jedną lokatę niżej uplasował się GKS Glinik Gorlice
więcej
27-01-2013 12:08
Gościnni gospodarzeZakończyły się mecze grupowe o miejsca 9 - 12 w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-14.
więcej
27-01-2013 10:20
Wikielec i Ruda Śląska w finaleGKS Wikielec i Gwiazda Ruda Śląska zagrają o tytuł mistrza Polski w futsalu U-14.
więcej
26-01-2013 19:23
Zacięta walka o koronę króla strzelcówTrwa zacięta walka o koronę Króla Strzelców Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-14.