• Aktualnośći

Rekord Bielsko-Biała obronił tytuł Mistrza Polski MMP U-20

18-12-2017 21:14     wyświetleń (495)     dodał: admin

Finały MMP U-20

W przedświąteczną niedzielę w hali sportowej w Łęczycy zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu U-20. Po raz pierwszy w historii MMP U-20 mistrz Polski obronił tytułu i najwyższe trofeum ponownie zdobyła drużyna Rekordu Bielsko-Biała. Podobnie, jak w ubiegłym roku, w wielkim finale Bielszczanie pokonali drużynę UMCS Lublin trzybramkową przewagą, tym razem jednak bez straty nawet jednej bramki. Na najniższym stopniu podium stanął zespół BSF ABJ Bochnia, który po niezwykle wyrównanym i zaciętym spotkaniu zwyciężyło FC Kartuzy 3:2.

Ceremonię zakończenia turnieju finałowego poprowadziła Anna Straszewska - gospodarz mistrzostw z ramienia Klubu Sportowego HURTAP a dekoracji najlepszych drużyn oraz wręczenia nagród dokonali pani burmistrz Łęczycy Monika Kilar-Błaszczyk wraz z Przewodniczącym Komisji Futsalu i Piłki Plażowej panem Adamem Kaźmierczakiem. 

Łukasz Żebrowski - trener młodzieżowej reprezentacji Polski, wytypował najlepszych zawodników turnieju oraz MVP meczu o 3 miejsce i meczu finałowego. Nagrody ufundowane przez organizatora i jego partnerów powędrowały w ręce zawodników:

MVP meczu o 3 miejsce - Jakub Smoleń (BSF ABJ Bochnia)
MVP meczu finałowego - Mateusz Kubica (Rekord Bielsko-Biała)
Król Strzelców - Damian Hilbrycht (Rekord Bielsko-Biała)
Najlepszy Bramkarz - Paweł Furtak (AZS UMKS Lublin)
Najlepszy Zawodnik -Arkadiusz Budzyn (BSF ABJ Bochnia)

Protokoły z turnieju finałowego można znaleźć w panelu U-20

Wideorelacje z całego turnieju można prześledzić pod adresem:

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Zapraszamy także do oglądania fotorelacji autorstwa p. Adama Banacha, któremu serdecznie dziękujemy.

Część 1

Część 2


copyright: Rekord SI