• Aktualnośći

Gwiazda Ruda Śląska Młodzieżowym Mistrzem Polski w Futsalu U-14

9-01-2011 13:41     wyświetleń (1424)     dodał: SC

Zakończyły się dwudniowe zmagania czternastolatków w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-14. Pierwszym mistrzem Polski w tej kategorii wiekowej został zespół Gwiazdy Ruda Śląska

Gospodarze turnieju pokonali w finale drużynę Unisław Team Unisław 5-1. Trzecie miejsce zajeła drużyna Rekordu Bielsko - Biała, która w meczu o 3. miejsce pokonała drużynę KS Gosław Jedłownik.

12. GKS Futsal Pawłowice

Królem strzelców turnieju został Krzysztof Szewczyk - Sprinter Kłaj, zdobywca 12 bramek.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrant Grzegorz Tomasiewicz - Gwiazda Ruda Śląska

Najlepszym bramkarzem został wybrany Bartosz Piotrowski - Unisław Team Unisław.

W opinii obserwatorów najlepsza piątka turnieju wyglądała następująco: Bartosz Piotrowski - Adam Kardas (obaj Unisław Team Unisław), Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Lubkowicz, Daniel Barbus (wszyscy Gwiazda Ruda Śląska).

copyright: Rekord SI