Grupa A
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 13:00 | GKS Futsal Nowiny | 2-2 | Orzeł Jelcz-Laskowice |
pt 13:50 | Junior Hurtap Łęczyca | 5-1 | Pogoń Sokół Lubaczów |
sb 8:30 | GKS Futsal Nowiny | 0-2 | Pogoń Sokół Lubaczów |
sb 9:20 | Junior Hurtap Łęczyca | 2-0 | Orzeł Jelcz-Laskowice |
sb 15:10 | Orzeł Jelcz-Laskowice | 6-1 | Pogoń Sokół Lubaczów |
sb 16:00 | Junior Hurtap Łęczyca | 2-2 | GKS Futsal Nowiny |
Grupa A
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | Junior Hurtap Łęczyca | 3 | 7 | 9-3 |
2. | Orzeł Jelcz-Laskowice | 3 | 4 | 8-5 |
3. | Pogoń Sokół Lubaczów | 3 | 3 | 4-11 |
4. | GKS Futsal Nowiny | 3 | 2 | 4-6 |
Grupa B
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 14:40 | Berland Komprachcice | 0-0 | Dragon Bojano |
pt 15:30 | BSF Bochnia | 1-2 | KS Górnik Polkowice |
sb 10:10 | Berland Komprachcice | 1-2 | KS Górnik Polkowice |
sb 11:00 | BSF Bochnia | 5-2 | Dragon Bojano |
sb 16:50 | Dragon Bojano | 5-2 | KS Górnik Polkowice |
sb 17:40 | BSF Bochnia | 1-1 | Berland Komprachcice |
Grupa B
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | KS Górnik Polkowice | 3 | 6 | 6-7 |
2. | BSF Bochnia | 3 | 4 | 7-5 |
3. | Dragon Bojano | 3 | 4 | 7-7 |
4. | GKS Berland Komprachcice | 3 | 2 | 2-3 |
Grupa C
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 16:40 | TAF Toruń | 1-1 | Tech-Project Jarosław |
pt 19:10 | AZS UW Warszawa | 2-3 | Elmar Jędrzejów |
sb 11:50 | TAF Toruń | 4-1 | Elmar Jędrzejów |
sb 12:40 | AZS UW Warszawa | 2-1 | Tech-Project Jarosław |
sb 18:30 | Tech-Project Jarosław | 0-0 | Elmar Jędrzejów |
sb 19:20 | AZS UW Warszawa | 3-4 | TAF Toruń |
Grupa C
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | TAF Toruń | 3 | 7 | 9-5 |
2. | Elmar Jędrzejów | 3 | 4 | 4-6 |
3. | AZS UW Drukarz Warszawa | 3 | 3 | 7-8 |
4. | Tech-Project Jarosław | 3 | 2 | 2-3 |
Grupa D
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 17:30 | Rekord Bielsko Biała | 4-1 | Zdrowie Garwolin |
pt 18:20 | Red Dragons Pniewy | 3-4 | MOKS Białystok |
sb 13:30 | Red Dragons Pniewy | 3-2 | Zdrowie Garwolin |
sb 14:20 | Rekord Bielsko Biała | 6-3 | MOKS Białystok |
sb 20:10 | MOKS Białystok | 6-3 | Zdrowie Garwolin |
sb 21:00 | Rekord Bielsko Biała | 0-2 | Red Dragons Pniewy |
Grupa D
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | Rekord Bielsko Biała SSA | 3 | 6 | 10-6 |
2. | Red Dragons Pniewy | 3 | 6 | 8-6 |
3. | MOKS Białystok | 3 | 6 | 13-12 |
4. | Zdrowie Garwolin | 3 | 0 | 6-13 |