• Aktualnośći

Rekord Bielsko-Biała Mistrzem Polski MMP U-15.

29-01-2023 20:51     wyświetleń (629)     dodał: admin

Finały MMP U-15. Ustka.

Młodzi zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała wygrali turniej finałowy w kategorii U-15 i tym samym zdobyły tytuł Mistrza Polski w tej kategorii. Turniej został rozegrany w hali Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ustce i stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. W rozgrywkach rozegrano 32 mecze w których to młodzi adepci futsalu mogli zaprezentować swoje umiejętności. W finale Rekordziści pokonali 4 do 2 rewelacje tych finałów GKS Futsal Nowiny która w turnieju zagrała młodszym rocznikiem. W meczu o trzecie miejsce gospodarze spotkali się z Legią Warszawa gdzie po bardzo wyrównanym meczu przegrali także 4 do 2. Po turnieju nastąpiła ceremonia wręczenia nagród jak i wybór najlepszych zawodników:

Najlepszy strzelec: Jakub Komarowski (TAF Toruń) 9 bramek

Najlepsza bramkarz: Kacper Ślęzak (Rekord Bielsko-Biała SSA)

Najlepsza zawodnik: Patryk Bojek (GKS Futsal Nowiny)

Komplet protokołów można znaleźć w panelu U-15 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu (futsalmmp.pl)

copyright: Rekord SI