Grupa A
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 9:00 | Helios Białystok | 1-1 | RD Pniewy |
pt 9:50 | Rekord Bielsko-Biała | 4-1 | Unisław Team Unisław |
pt 12:20 | Helios Białystok | 1-4 | Rekord Bielsko-Biała |
pt 13:10 | RD Pniewy | 3-3 | Unisław Team Unisław |
sb 8:00 | Helios Białystok | 1-1 | Unisław Team Unisław |
sb 8:50 | RD Pniewy | 1-2 | Rekord Bielsko-Biała |
Grupa A
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | Rekord Bielsko - Biała | 3 | 9 | 10-3 |
2. | Red Dragons Pniewy | 3 | 2 | 5-6 |
3. | Unisław Team Unisław | 3 | 2 | 5-8 |
4. | Elhurt Helios Białystok | 3 | 2 | 3-6 |
Grupa B
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 10:40 | UKS Futsal Nowiny | 0-3 | Gwiazda Ruda Śl. |
pt 11:30 | KS Gniezno | 4-0 | Marwit Toruń |
pt 14:00 | UKS Futsal Nowiny | 1-1 | KS Gniezno |
pt 14:50 | Gwiazda Ruda Śl. | 5-0 | Marwit Toruń |
sb 9:40 | UKS Futsal Nowiny | 5-1 | Marwit Toruń |
sb 10:30 | Gwiazda Ruda Śl. | 1-2 | KS Gniezno |
Grupa B
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | KS Gniezno | 3 | 7 | 7-2 |
2. | Gwiazda Ruda Śląska | 3 | 6 | 9-2 |
3. | UKS Ekom Futsal Nowiny | 3 | 4 | 6-5 |
4. | Marwit Toruń | 3 | 0 | 1-14 |
Grupa C
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 8:00 | GAF - Jasna Gliwice | 2-1 | Red Devils Chojnice |
pt 8:50 | MKF 99 Grajów | 2-2 | Hurtap Łęczyca |
pt 11:20 | GAF - Jasna Gliwice | 1-1 | MKF 99 Grajów |
pt 12:10 | Red Devils Chojnice | 3-1 | Hurtap Łęczyca |
sb 8:00 | GAF - Jasna Gliwice | 3-2 | Hurtap Łęczyca |
sb 8:50 | Red Devils Chojnice | 0-3 | MKF 99 Grajów |
Grupa C
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | GAF - Jasna Gliwice | 3 | 7 | 6-4 |
2. | MKF 99 Grajów | 3 | 5 | 6-3 |
3. | Red Devils Chojnice | 3 | 3 | 4-6 |
4. | Hurtap Łęczyca | 3 | 1 | 5-8 |
Grupa D
pokaż tabelę
drużyna |
wynik |
drużyna |
|
pt 9:40 | UKS Sprinter Kłaj | 2-6 | AZS Grembach Łódź |
pt 10:30 | TAF Euro-Drób Toruń | 1-3 | Clearex Chorzów |
pt 13:00 | UKS Sprinter Kłaj | 8-2 | TAF Euro-Drób Toruń |
pt 13:50 | AZS Grembach Łódź | 2-2 | Clearex Chorzów |
sb 9:40 | UKS Sprinter Kłaj | 3-2 | Clearex Chorzów |
sb 10:30 | AZS Grembach Łódź | 7-2 | TAF Euro-Drób Toruń |
Grupa D
pokaż wyniki
drużyna |
m |
pkt |
br |
|
1. | AZS Grembach Łódź | 3 | 7 | 15-6 |
2. | UKS Sprinter Kłaj | 3 | 6 | 13-10 |
3. | Clearex Chorzów | 3 | 4 | 7-6 |
4. | TAF Euro - Drób Toruń | 3 | 0 | 5-18 |